Dvere s hliníkom – hit dneška

Spojenie kovu a dreva alebo kovu a skla nachádzame všade okolo seba - od nábytku, dverí, kuchynských liniek až po drobné predmety ako príbory, servírovacie sady či iné bytové dekorácie. Obľuba kovových doplnkov stúpa. Vedeli ste, že momentálnym trendom v oblastí dverí sú práve tieto kombinácie? Do vášho interiéru prinesú moderný nádych spojený s eleganciou.

Aktuálnym hitom interiérových dverí sú hliníkové rámy, lišty, zárubne a ďalšie doplnky. Nájdete ich dnes v ponuke mnohých výrobcov, ktorí tak reagujú na zvyšujúci sa dopyt zákazníkov po zaujímavých detailoch, nevšedných prevedeniach a modernej elegancii dverných krídel. Pokiaľ túžite po skutočne dokonalom dotvorení interiéru, rozhodne by ste mali nad touto kombináciou uvažovať.

Nebojte sa ani väčšej investície. Zvoľte overeného a skúseného výrobcu interiérových dverí a určite budete spokojný. Kombinácie dreva a hliníka, skla a hliníka sú takmer nesmrteľné. A ak investujete do kvality, budete sa z nej tešiť dlhé roky.

Dvere možno doladiť ďalšími kovovými prvkami ako pántmi, zámkom alebo modernou kľučkou. Vždy myslite na rovnaký kov a nekombinujte ich viacero.