TreP&TrePiù - nový model IDEA

Veľký úspech zaznamenala prezentácia modelu IDEA, ktorý pre TRE-Più nadizajnoval Daniel Libeskind. Tento známy dizajnér osobne predstavil koncept dverí v materskom showroome TreP&TrePiù v Miláne 20. apríla 2012 pri príležitosti konania výstavy FuoriSalone. Akcie sa zúčastnilo viac ako 800 ľudí.

Daniel Libeskind pre Tre-Più
Tre-Più je vedúcou značkou v oblasti interiérových dverí. Ako prvý na trhu predstavuje dvere s vysokou zvukovou izoláciou navrhnuté Danielom Libeskindom, architektom a dizajnérom svetového mena. Po rokoch výskumu a hľadania materiálov s vysokým technickým výkonom a kvalitou, Tre-Più predstavuje produkt s významnými vlastnosťami zvukovej izolácie a estetiky. Nový produkt odráža jedinečný štýl Daniela Libeskinda, s unikátnymi detailmi a technickými charakteristikami, ktoré zabezpečia vysoký výkon a absolútnu kvalitu.

Dvere od Daniela Libeskinda sú neprehliadnuteľné a ako neoddeliteľná súčasť zariadenia, dávajú exkluzivitu a eleganciu celému interiéru. Daniel Libeskind využil esteticku a výkon, transformoval svoje myšlienky do dverí a zvýraznil ich ako je len možné. Nasvedčujú tomu dôrazne estetické lišty s patentovaným hliníkovým profilom, čo umožňuje vytvoriť hru tieňov vždy odlišnú v závislosti od zdroja svetla. Kvalitu produktu, okrem estetickej hodnoty, umocňuje použitie inovatívnych materiálov vo vnútri krídla a technické špecifickácie, ktoré dávajú dverám vysokú zvukovú izoláciu.