Bezpečnostné dvere Dierre

Ak uvažujete nad kúpou bezpečnostných dverí, rozhodne by ste sa mali pozrieť na značku DIERRE. Ponúkajú bezpečnostné dvere s mimoriadnou kvalitou. Ročne spoločnosť DIERRE vyrobí približne 200.000 ks bezpečnostných dverí. Odolné voči všetkým spôsobom napadnutia s možnosťou ochrany až v 5. triede bezpečnosti. Dierre je svetový výrobca uznávaný vo svojom obore a aj z tohto dôvodu sa ich dvere radia medzi tie najlepšie. Pozrime sa na výhody, ktoré ponúkajú.

Výhody dverí Dierre   
Bezpečnostné dvere Dierre

 1. všetky typy tejto značky sa dodávajú so zárubňami, ktoré povrchovou úpravou a vzhľadom zodpovedajú vzhľadu dverí a klient si môže vybrať podľa svojho želania
 2. typy dverí, farba aj povrchová úprava sú voliteľné z širokej škály vzorov
 3. dvere môžu mať obloženie zo vzácnych drevín, farby podľa výberu alebo plne personifikované povrchy
 4. výnimočná konečná úprava
 5. výborná akustická izolácia
 6. prachotesnosť
 7. voliteľná požiarna odolnosť

Výhody systému zatvárania

 1. mimoriadne kvalitné bezpečnostné zámky s trojnásobným uzamykaním
 2. špeciálne výsuvné čapy a háky
 3. pevné uzatváracie čapy
 4. bezpečnostné vložky v najvyššej triede bezpečnosti
 5. viacnásobná ochrana vložky
 6. vstup je vždy uzavretý proti pokusom o vlámanie
 7. oceľová elektro-zinkovaná konštrukcia
 8. dielce na prichytenie sú zabudované v stene, čo zabraňuje vysadeniu dverí

Originálny dizajn

Vďaka širokej ponuke sú bezpečnostné dvere originálne nielen svojou konštrukciou ale aj svojim dizajnom. Dvere DIERRE zohľadňujú najnovšie trendy v oblasti dizajnu. Dôkazom sú dvere Wall Security, ktorých špeciálny rám umožňuje zapustiť dvere do jednej roviny so stenou. Súčasťou takýchto dverí sú skryté pánty bez kompromisov plnej funkčnosti a zachovania bezpečnosti. Veľký výber farieb a prevedení dotvára ich konečný vzhľad. A vám umožňuje preniesť svoju predstavu do skutočnosti. Kúpou dverí Dierre získate nielen dokonalý bezpečnostný prvok, ktorý nezdolá žiadny zlodej. Kúpou tejto značky si domov prinesiete aj moderný vzhľad, ktorý dotvorí váš dom, či byt. Pri dverách tejto značky sa spojila maximálna funkčnosť s prvotriednou kvalitou a nadčasovým dizajnom.