TreP&TrePiù


Projektovať prítomnosť.
Tak by sme mohli charakterizovať v skratke zameranie TreP&TrePiù, spoločnosti, ktorá je už dlhú dobu lídrom v sektore interiérových dverí. Jej história je vytvorená prestížnymi domácimi aj zahraničnými dizajnérmi. Každý z nich zanechal významnú stopu v oblasti inovácie, estetiky, technológie, vo výklade noviniek a v podrobnom výskume funkčnosti, estetiky a technologických riešení vo svete dverí.

Počas historického vývoja TreP&TrePiù získala viaceré prestížne uznania vo svojom sektore. To je svedectvo o správnom zameraní spoločnosti s cieľom dosiahnuť vysokú kvalitu svojich výrobkov. Tento výsledok spoločnosť dosiahla vďaka tlaku trhu, vďaka spolupráci s významnými architektmi a dizajnérmi, vďaka projektom otvoreným high-tech vyspelej technológii, vďaka sústavnému hľadaniu nových a experimentálnych materiálov, vďaka pozornosti venovanej všetkým fázam výroby a nakoniec vďaka dynamickému a konštruktívnemu vzťahu s národnou a medzinárodnou klientelou.

Medzi historicky významné dvere patria modely Rever, Nieder2, Convex, Pavilion a Planus, Idea neoddeliteľné od mien projektantov/dizajnérov ako Cini Boeri, Nieder, F.A. Porsche, Antonio Citterio a Daniel Libeskind. Sú to mená, ktoré nepredstavujú len jeden výrobok, jedny dvere, ale štýly a kultúry súčasnosti stále sa meniace vo vkuse a konkrétnosti: spája sa tu moderné so súčasným a romantické s technologicko-racionálnym. V rámci týchto vkusov a trendov venuje spoločnosť maximálnu pozornosť funkčným riešeniam a kvalite každých dverí.

Toto prekvapujúce majstrovské dielo je vytvorené vďaka sinergii medzi firmou a dizajnérmi, vďaka snahe dosiahnuť zhodu medzi racionalitou a emóciami a vďaka sústavnému úsiliu vytvoriť zázračný výrobok z hľadiska obchodného a vedecko-technologického, venovaný človeku a jeho sentimentom.


Technický manuál

Pre stiahnutie technického manuálu sa musíte prihlásiť. Zadajte svoj e-mail, na ktorým Vám obratom pošleme heslo.
Váš e-mail:
Zadajte heslo, ktoré Vám prišlo na e-mail
Heslo:

Stiahnuť technický manuál