AROSE - otvárame najlepšie dvere


DVERE, ktoré držia krok s dobou, s novým štýlom života a majú schopnosť začleniť sa aj do tých najnáročnejších architektonických projektov. To je cieľ, ktorý sa snaží spoločnosť AROSE napĺňať na slovenskom trhu už niekoľko rokov.

Interiér, kde protagonistom sú dvere; objekt, s ktorým prichádzame do kontaktu každý deň bez toho, aby sme si to uvedomovali. Naviac, ak sú dvere obohatené vhodným dizajnom a vyrobené zo vzácnych a kvalitných materiálov vyznačujúcich sa ľahkosťou a poddajnosťou ako je hliník, nerez, koža, sklo so svojimi špecifickými brusmi a odleskami a samozrejme najviac používané drevo, stávajú sa dominujúcim elementom zariadenia konkrétneho priestoru.

Cieľom spoločnosti je zosúladiť rôzny vkus a rôzne životné štýly exkluzívnych klientov, prispôsobiť sa ich požiadavkam a ponúknuť elegantné a funkčné riešenia, výsledkom ktorých je realizácia akýchkoľvek predstáv o interiéri.

To všetko je výzva pre dynamickú a otvorenú spoločnosť so zvláštnym citom pre vytváranie inteligentných kooperácií v oblasti projektovania, ale tiež s intuíciou odhaliť konkrétne potreby na trhu dverí, vždy s ohľadom na obsah a imidž súčasne.


A preto nezabúdajme !

Dvere sú prvým kusom nábytku vo vašom dome. Dvere skrátka vždy v popredí ako protagonista dizajnu a spoločník na každý deň.

Naša ponuka dverí