Sklenené dvere Henry Glass

Zaujali vás dvere z ponuky spoločnosti Henry Glass? Potom si určite o nich prečítajte pár informácií, ktoré vám ich priblížia.

Sklenené dvere Henry Glass sú vždy vyrobené z tvrdeného skla s hrúbkou 10 mm. Toto bezpečnostné sklo je veľmi odolné proti nárazu. Na trhu sú rozšírené dvere a okná vo vrstvenom skle. Takéto sklo je zlepené z dvoch bežných skiel. Aj vrstvené sklo je považované za bezpečné, ale jeho mechanická pevnosť je oveľa nižšia, než u tvrdeného skla. Na všetky sklenené dvere v Henry Glass používajú kalené, tvrdené sklo. Práve to zabezpečí užívateľom odolný a bezpečný výrobok.

Čo je tvrdené skloSklenené interiérové dvere čierne Henry Glass

Tvrdené sklo je sklo vystavené ohrievaciemu cyklu pri teplote asi 650 ° C. Potom prechádza náhlym ochladením. Ochladenie je spôsobené prúdmi studeného vzduchu. V dôsledku tepelného šoku sa na povrchu sklenej dosky generuje tak zvaná kompresia, ktorá zlepšuje jeho mechanickú pevnosť a odolnosť. Vďaka tomuto postupu je tvrdené sklo maximálne pevné a odolné. Ak by sa vám predsa len podarilo ho rozbiť, poláme sa na malé kúsočky, ktoré nás toľko neohrozujú. Z tohto dôvodu a vzhľadom k veľkej sile je tvrdené sklo definované ako "bezpečnostné sklo."

Sila tvrdeného skla

Tvrdené sklo je odolné proti nárazu oveľa viac ako bežné sklo. Vedecké poznatky hovoria, že až šesť násobne viac. V prípade poškodenia je navyše roztrieštené na veľmi malé kúsky, ktoré sú málo ostré a tak málo nebezpečné. Všetky sklá spoločnosti Henry Glass sú vyrobené v súlade s prísnymi bezpečnostnými pravidlami európskej normy EN 12150. Toto označenie nájdete na každých dverách ktoré firma vyrobí.

Prečo sklenené dvere Henry Glass?

Originalita, estetika, funkčnosť, patentovaný systém a prestížna značka. To sú sklenené dvere od Henry Glass.

Ak chcete skutočne kvalitné dvere, ktoré nezabúdajú ani na bezpečnosť svojho užívateľa, rozhodne by ste mali uvažovať nad produktmi tejto spoločnosti. Ponúkajú nielen kvalitu, vďaka dlhoročným skúsenostiam, ponúkajú aj jedinečný dizajn, ktorý vyhovie módnym trendom. Spojenie prepracovaných detailov a tvrdeného skla je tým najlepším riešením pre každého.