COLOMBO DESIGN


Podľa náročných kritérií excelentnosti vyrába spoločnosť Colombo Design kľučky pre dvere a okná už od roku 1991. Distribuje kovanie po celom svete.
Kolekcia kovanie obsahuje aj madlá, zapustené madlá a rôzne doplnky ako sú napr. rozety, dorazy dverí, olivky pre uzamykanie, ktoré sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách na dokončenie všetkých druhov zariadenia interiéru - dverí, okien, nábytkum či kúpeľní.

Kolekcia kúpeľňových doplnkov Colombo Design sú ideálne ozdobou pre zdobenie kúpeľní všetkých štýlov. Eleganciu kúpeľňového príslušenstva sprevádzajú vynikajúce technické vlastnosti, ktoré môžu zaručiť iba tie najlepšie materiály a najinovatívnejšie výrobné postupy.

Modely minulosti ANTHOLOGIA boli znovu vytvorené v štýle Colombo Design. Kľučky kolekcie Antologhia® pochádzajú zo selektívneho výskumu medzi modelmi minulosti.Výsledkom veľmi starostlivého preskúmania dizajnu sú kľučky Antologhia®, sú viac než len návrat do minulosti, sú to fascinujúce stroje času.

Klasické kľučky Antologhia® od spoločnosti Colombo Design, zdobené vintage prvkami, sú ideálne pre rôzne riešenia bývania, od klasického toskánskeho statku po rezidenciu vo viktoriánskom štýle, od vidieckeho elegantného bytu po historické budovy.
Starožitné kľučky pre dvere a okná od spoločnosti Colombo Design majú precízny historický význam a názvy sa inšpirujú konkrétnou dobou. Sú ideálnym doplnkom, ktorý vám umožní skompletizovať a dokončiť zariadenie vášho interiéru v klasickom štýle.