L'Invisibile


L'Invisibile vzniká v roku 1994 zo skúseností Portarredo Srl, talianskej spoločnosti založenej na začiatku 80. rokov špecializujúcej sa na výrobu dverí a dverových systémov charakterizovaných exkluzívnymi materiálmi a jedinečným dizajnom. Portarredo, vzhľadom na technologickú hodnotu a úroveň svojich výrobkov, zaradila svoj brand medzi exkluzívne značky na trhu dverí a ich príslušenstva. Vďaka spolupráci s poprednými architektmi a inžiniermi Portarredo bola schopná vyvíjať produkty, ktoré dokázali predvídať trendy a potreby v oblasti zariaďovania interiérov a dokázali uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. V prvotnom projekte sa vychádzalo zo štúdií a výskumov, cieľom ktorých bolo ponúknuť personalizované architektonické konfigurácie a riešenia. Ich účelom bolo zosúladiť špecifické funkcie, rôzny vkus a rôzne životné štýly exkluzívnych klientov. Evolúciou tohto projektu vzniká L'Invisibile, exkluzívny patentovaný systém dverí a uzáverov zapustených do steny, ktorý umožňuje maximálnu flexibilitu a prispôsobenie sa požiadavkam klientov, systém, ktorý ponúka elegantné a funkčné riešenia, výsledkom ktorých je realizácia akýchkoľvek predstáv o interiéri.

Filozofia firmy L'Invisibile

Cieľom a základom filozofie L´Invisible je ukryť a "zamaskovať" uzávery technickej povahy v stene. Systém L´Invisible je v skutočnosti technologická evolúcia antického konceptu a tým je "tajomnosť". Dvere dokonale integrované do zariadenia boli používané v celej histórii tak, aby boli dokonale ukryté a aby sa ignorovala ich existencia.

Technologický výskum a kvalita

L’Invisibile považuje kvalitu a precíznosť pri výbere materiálov a vo výrobných procesoch za základné atribúty nevyhnutné na výkon svojej činnosti. Ako dôkaz neustáleho zlepšovania, spoločnosť získala od ICILA, certifikačného orgánu pre sektor nábytku a dreva, certifikát kvality ISO 9001 VISION 2000. Vďaka obrovským investíciam do ľudských a hospodárskych zdrojov, sektor výskumu a vývoja L´Invisible neustále študuje nové riešenia, nové materiály a ešte pokrokovejšie technológie. Vďaka know-how a získaným skúsenostiam na stavbách, je systém L’Invisibile neustále zdokonaľovaný. Portarredo sa v roku 2011 stáva členom Green Building Council Italia, orgánu, ktorý vďaka partnerskej spolupráci s USGBC prispôsobuje na taliansku realitu a propaguje nezávislý systém certifikácie LEED ® - Leadership in Energy and Environmental Design - ktorých parametre určujú presné kritériá pre navrhovanie a výstavbu zdravotne nezávadných, energeticky úsporných a ekologických budov.


Technický manuál

Pre stiahnutie technického manuálu sa musíte prihlásiť. Zadajte svoj e-mail, na ktorým Vám obratom pošleme heslo.
Váš e-mail:
Zadajte heslo, ktoré Vám prišlo na e-mail
Heslo:

Stiahnuť technický manuál